Emi i Tajny Klub Superdziewczyn.
Idą święta.

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Idą święta.

Kochacie magię świąt? Emi i Tajny Klub Superdziewczyn także! Nikt chyba jednak nie przepada za szaloną przedświąteczną gorączką…

Jeśli najchętniej przespalibyście żmudne przygotowania i obudzilibyście się w świąteczny poranek, aby rozpakować prezenty spod choinki dołączcie do Tajnego Klubu Superdziewczyn! Paczka ogłasza nową tajną misję – „ŚWIĘTA NA LUZIE” bez wielkich zakupów oraz porządków i tylko z daniami, prezentami oraz świątecznym ozdobami wykonanymi własnoręcznie! Poznajcie przepis Tajnego Klubu Superdziewczyn na święta na luzie z świetnym świątecznym DIY i potrawami, które możecie wykonać sami!

KUP TERAZ

logos
logo empik biale
wilga_biale 2
virtualo-logo 2

Przeczytaj fragment

Audiobook

koniec fragmentu


zapraszamy do zakupu książki

10 1

PRZYGODY EMI TAKŻE

W WERSJI AUDIOBOOK

Czyta Joanna Pach-Żbikowska

ZOBACZ INNE KSIĄŻKI

Z TEJ SERII

 • Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Idą święta.
 • Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Magia świąt
  Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Magia świąt

  Kiedy w grudniu ciągle nie ma śniegu, tylko czarodziejska różdżka profesora Kaganka może uratować magię świąt. Ale czy na pewno?

  Przyjaciele z Tajnego Klubu Superdziewczyn, zainspirowani rodzinnymi tradycjami, postanawiają przygotować niezwykły kalendarz adwentowy. Przez dwadzieścia cztery dni będą realizować po jednej tajnej misji, która zmieni świat na lepsze. Kiedy w tajemniczych okolicznościach kalendarz zniknie,...

 • Gra Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Poszukiwacze przygód.
  Gra Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Poszukiwacze przygód.

  Wyjątkowy pakiet dla przyjaciół Emi oraz dla wszystkich, którzy kochają przygody!

  W zestawie: najnowsza książka z serii Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Poszukiwacze przygód (tom 7) oraz wspaniała gra planszowa dla całej rodziny!
  Emi i jej przyjaciele z Tajnego Klubu wyruszają w nową misję: podczas rodzinnego biwaku muszą dotrzeć do ruin zamku, by odszukać w nich legendarny skarb.

  Rozbij obozowisko i ruszaj...

 • Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Psy czy Koty? Komiks i opowiadania.
  Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Psy czy Koty? Komiks i opowiadania.

  Pierwszy Tom nowego cyklu: Komiks i opowiadania z serii Emi i Tajny Klub Superdziewczyn.

  Tajny Klub Superdziewczyn wraca nad morze. Na ekipę czekają same atrakcje – plaża, woda i mnóstwo swobody! Gwoździem programu są jednak urodziny Emi i wielka niespodzianka, którą szykują jej najbliżsi – urodzinowa impreza!

  Ale Emi ma tylko jedno życzenie: od dawna marzy o własnym psie! Niestety musi się zadowolić wielką...

 • Tajny dziennik
  Tajny dziennik

  Tajny Dziennik w nowej odświeżonej wersji jest do kupienia tylko w OFICJALNYM SKLEPIE EMI I TAJNEGO KLUBU SUPERDZIEWCZYN.

  Każdy z członków Tajnego Klubu Superdziewczyn posiada swój tajny dziennik! To właśnie w nim znajdują się dane na temat tajnych misji i sekretów paczki przyjaciół.
  Teraz także fanki Emi i Tajnego Klubu Superdziewczyn mogą mieć własny egzemplarz i umieszczać w nim poufne informacje!
  Tylko...

ZOBACZ INNE SERIE

 • Emi i Tajny Klub Superdziewczyn
  Seria główna
  Emi to dziewczynka taka jak Ty! Wraz z mamą, tatą i labradorem Czekoladą mieszka w dużym mieście w domu Na Bateryjce. Emi ma zwariowanych przyjaciół: Anielę, która nie cierpi księżniczek, muzykalną Faustynę, Franka-mądralę, czarującego Lucka i wielu innych. Pewnego dnia dziewczyny zakładają tajny klub. Jego motto brzmi:   NIGDY WIĘCEJ NUDY!
 • Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Dookoła świata: Kalifornia
  Dookoła świata
  Przyjaciele dzięki pomocy profesora Kaganka oraz wyjątkowemu stypendium wyruszą aż za ocean, odwiedzą Azję, a w Londynie złożą wizytę królowej. Pakujcie walizki i bierzcie kurs na przygodę! W swojej pierwszej podróży przyjaciele dotrą aż do Kalifornii w Stanach Zjednoczonych.
 • Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Wielka Księga Przygód.
  Wielkie księgi
  Trzy książki w jednym tomie! Wielka księga przygód ulubionej bohaterki dziewczynek. Emi to dziewczynka taka jak Ty. Wraz z mamą, tatą i czekoladowym labradorem mieszka w dużym mieście w domu Na Bateryjce...
 • Szkolnik Superdziewczyny 5. (2023/2024)
  Wydania edukacyjne
  Bestseller serii Emi i Tajny Klub Superdziewczyn - Szkolnik Superdziewczyny powraca w edycji 2023/2024! Oto niezwykły szkolnik dla superdziewczyn – wyjątkowy i jedyny tego typu planer i organizer do samodzielnego wypełniania! Idealny na początek szkoły. Planer będzie z Fanką na co dzień, w domu i w szkole, i w czasie wakacji. Dzięki niemu można ogarnąć prawie