Tom 6

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn.
Śnieżny patrol.

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Śnieżny patrol.

Zbliżają się ferie świąteczne. Emi i jej przyjaciele wezmą udział w szkolnym kiermaszu domowych wypieków i ozdób choinkowych. Przygotowują się także do ślubu Heli i Kostka. Niebawem wszyscy znów spotkają się w Żabim Rogu, a klacz Brava, ulubienica Tajnego Klubu, wreszcie trafi do nowego domu.

Ale przewiezienie konia do stajni na wsi okaże się sporym wyzwaniem. Równie trudne będzie odtworzenie drzewa genealogicznego Bravy…

Czy nowa misja Tajnego Klubu zakończy się sukcesem? Jakie nieoczekiwane odkrycie przyniesie śnieżny patrol w lesie?

KUP TERAZ

logos
logo empik biale
wilga_biale 2
virtualo-logo 2

Przeczytaj fragment

Audiobook

koniec fragmentu


zapraszamy do zakupu książki

audiobook6

PRZYGODY EMI TAKŻE

W WERSJI AUDIOBOOK

Czyta Joanna Pach-Żbikowska

ZOBACZ INNE KSIĄŻKI

Z TEJ SERII

 • Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Śnieżny patrol.
 • Emi i Tajny Klub Superdziewczyn
  Emi i Tajny Klub Superdziewczyn

  Emi to dziewczynka taka jak Ty!

  Wraz z mamą, tatą i labradorem Czekoladą mieszka w dużym mieście w domu Na Bateryjce. Emi ma zwariowanych przyjaciół: Anielę, która nie cierpi księżniczek, muzykalną Faustynę, Franka-mądralę, czarującego Lucka i wielu innych. Pewnego dnia dziewczyny zakładają tajny klub. Jego motto brzmi: NIGDY WIĘCEJ NUDY!
  Kto chce wstąpić do klubu, musi jak najszybciej nauczyć się, że:

  ...
 • Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Kółko hiszpańskiego
  Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Kółko hiszpańskiego

  Tornistry spakowane? Drżyjcie szkolne mury! Tajny Klub Superdziewczyn wyrusza do szkoły!

  Czy szkoła jest fajna? Co spodoba się Emi najbardziej – długa przerwa czy kółko hiszpańskiego?

  Przeczytajcie o tajemniczej historii zaginionej papugi Gaduły i Pani Glorii Carlos Flamenko, która po prostu uwielbia gadające ptaki! Dowiedzcie się w jaki sposób Tajny Klub Superdziewczyn rozwiązał kolejną zagadkę.

  I...

 • Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Na scenie.
  Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Na scenie.

  Andrzejkowa wróżba sprawdza się. Emi i Flora wraz z rodzicami wyjeżdżają do Wielkiego buta czyli do Włoch. Tam poznają elokwentnego Luciano i tajemnicę pewnego teatru. Po powrocie z podróży dziewczyny zapisują się do akademii teatralnej i wraz z zespołem przygotowują spektakl Czarnoksiężnik z krainy Oz.

  W dniu ich wielkiego debiutu na scenie giną kostiumy. Premiera wisi na włosku. Sprawę tajemniczego zniknięcia...

 • Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Akcje w wakacje.
  Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Akcje w wakacje.

  Hurra! Zaczęły się wakacje! Koniec z wczesnym wstawaniem i odrabianiem lekcji! Emi, Flora, Fau i Franek wyjeżdżają na wieś do Żabiego Rogu, do babci Emi. Lato w domu nad rzeką zapowiada się wspaniale: buszowanie w ogrodzie, wyprawy na jagody, budowanie szałasu i konne przejażdżki. Mega!

  Ale Tajny Klub Superdziewczyn nie ma wakacji. W bibliotece w Żabim Rogu w tajemniczy sposób znikają książki. Ciekawe, czy to sprawka...

 • Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Źrebaki i rumaki.
  Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Źrebaki i rumaki.

  Tajny Klub Superdziewczyn otrzymuje zaszyfrowany list z Żabiego Rogu. Co się w nim kryje i kto go przysłał? Przyjaciele chcą rozwiązać tę zagadkę. Trop prowadzi do stadniny koni „Źrebaki i Rumaki”, której właścicielka być może jest czarownicą…

  Dziewczyny i Franek, nowy członek Tajnego Klubu, rozpoczynają naukę jazdy konnej i poznają mieszkańców gospodarstwa: wiecznie głodną kozę Melę,...

 • Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Poszukiwacze przygód.
  Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Poszukiwacze przygód.

  W Tajnym Klubie Superdziewczyn (i jednego Superchłopaka!) wielkie poruszenie. Przyjaciele szykują się na leśną wyprawę – rodzinny biwak w prawdziwej głuszy.

  Dołącz do Emi, Anieli, Faustyny, Flory, Franka i Lucka. Przekonaj się, do czego przydadzą im się róża wiatrów i alfabet Morse’a, co odkryją w ruinach starego zamku i czy spotkają ducha księżnej Małgorzaty?

  ...
 • Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. List w butelce.
  Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. List w butelce.

  Tajny Klub Superdziewczyn już wie jak troszczyć się o środowisko! Wszystko rozpoczyna się od ekowarsztatów, podczas których przyjaciele poznają upcykling czyli sposób na kreatywne przetwarzanie odpadów. Pani Laura przekonuje swoją rodzinę, że czas zerwać z życiem w mieście, wśród hałasu i smogu, i planuje przeprowadzkę nad morze.

  A to oznacza wyjazd Flory i rozbicie Tajnego Klubu Superdziewczyn! Niebawem cała paczka...

 • Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Hokus-Pokus.
  Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Hokus-Pokus.

  Uwaga! Ważne dla miłośników akrobacji, magii i iluzjonistów! Dołączcie do Tajnego Klubu Superdziewczyn, który bierze udział w niezwykłym Festiwalu Sztuk Ulicznych i Magii. Przyjaciele nauczą się magicznych sztuczek i niezwykłych akrobacji. Będą świadkami zdumiewających pokazów linoskoczków i zmierzą się z ryzykiem własnego zniknięcia!

  W trakcie swojej cyrkowej przygody paczka przeprowadzi nową tajną misję:...

 • Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Polarna wyprawa.
  Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Polarna wyprawa.

  Zima w górach czy w mieście? Emi i Tajny Klub Superdziewczyn marzą o dołączeniu do zagadkowej Polarnej Wyprawy. Przyjaciele zrobią wszystko, aby stać się częścią ekspedycji, która wyruszy w góry jeździć na nartach i spędzać czas z psami husky.

  Na Tajny Klub czeka mnóstwo niezwykłych przygód i sportowych atrakcji: nocleg na śniegu w tipi, jazda w prawdziwym psim zaprzęgu i pasowanie na polarników! Kolejna tajna...

ZOBACZ INNE SERIE

 • Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Dookoła świata: Kalifornia
  Dookoła świata
  Przyjaciele dzięki pomocy profesora Kaganka oraz wyjątkowemu stypendium wyruszą aż za ocean, odwiedzą Azję, a w Londynie złożą wizytę królowej. Pakujcie walizki i bierzcie kurs na przygodę! W swojej pierwszej podróży przyjaciele dotrą aż do Kalifornii w Stanach Zjednoczonych.
 • Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Wielka Księga Przygód.
  Wielkie księgi
  Trzy książki w jednym tomie! Wielka księga przygód ulubionej bohaterki dziewczynek. Emi to dziewczynka taka jak Ty. Wraz z mamą, tatą i czekoladowym labradorem mieszka w dużym mieście w domu Na Bateryjce...
 • Szkolnik Superdziewczyny 5. (2023/2024)
  Wydania edukacyjne
  Bestseller serii Emi i Tajny Klub Superdziewczyn - Szkolnik Superdziewczyny powraca w edycji 2023/2024! Oto niezwykły szkolnik dla superdziewczyn – wyjątkowy i jedyny tego typu planer i organizer do samodzielnego wypełniania! Idealny na początek szkoły. Planer będzie z Fanką na co dzień, w domu i w szkole, i w czasie wakacji. Dzięki niemu można ogarnąć prawie
 • Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Psy czy Koty? Komiks i opowiadania.
  Wydania specjalne
  Pierwszy Tom nowego cyklu: Komiks i opowiadania z serii Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Tajny Klub Superdziewczyn wraca nad morze. Na ekipę czekają same atrakcje - plaża, woda i mnóstwo swobody! Gwoździem programu są jednak urodziny Emi i wielka niespodzianka, którą szykują jej najbliżsi – urodzinowa impreza!