Tom 16

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn.
Wakacje w siodle

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Wakacje w siodle

Tom 16 Emi i Tajny Klub Superdziewczyn Wakacje w siodle – to nowość z seria główna. Przyjaciele wybierają się na niezapomniane wakacje do miejsca, które pachnie lipą, a truskawki i pomidory zjada się prosto z krzaka!

Emi, Aniela, Flora, Faustyna i Franek muszą zmienić plany wakacyjne. Porażka! Kiedy jednak w towarzystwie Inki Ciekaffskiej i Lucka trafiają na obóz jeździecki, nie liczy się nic poza pasją do jazdy konnej, dbaniem o zwierzęta, wypadami w teren, kłusem i galopem. Gdy w stadninie przychodzą na świat źrebięta, przyjaciele przystępują do nowej tajnej misji i podejmują się opieki nad najsłabszym z nich. Czy uda im się pomóc małej Carmen?

Siodłajcie konie i galopujcie w nieznane po nową przygodę z Tajnym Klubem Superdziewczyn i Jednego Superchłopaka!

KUP TERAZ

logos
logo empik biale
TK_Logo
wilga_biale 2
virtualo-logo 2

Przeczytaj fragment

koniec fragmentu


zapraszamy do zakupu książki

ZOBACZ INNE KSIĄŻKI

Z TEJ SERII

 • Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Wakacje w siodle
 • Emi i Tajny Klub Superdziewczyn
  Emi i Tajny Klub Superdziewczyn

  Emi to dziewczynka taka jak Ty!

  Wraz z mamą, tatą i labradorem Czekoladą mieszka w dużym mieście w domu Na Bateryjce. Emi ma zwariowanych przyjaciół: Anielę, która nie cierpi księżniczek, muzykalną Faustynę, Franka-mądralę, czarującego Lucka i wielu innych. Pewnego dnia dziewczyny zakładają tajny klub. Jego motto brzmi: NIGDY WIĘCEJ NUDY!
  Kto chce wstąpić do klubu, musi jak najszybciej nauczyć się, że:

  ...
 • Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Kółko hiszpańskiego
  Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Kółko hiszpańskiego

  Tornistry spakowane? Drżyjcie szkolne mury! Tajny Klub Superdziewczyn wyrusza do szkoły!

  Czy szkoła jest fajna? Co spodoba się Emi najbardziej – długa przerwa czy kółko hiszpańskiego?

  Przeczytajcie o tajemniczej historii zaginionej papugi Gaduły i Pani Glorii Carlos Flamenko, która po prostu uwielbia gadające ptaki! Dowiedzcie się w jaki sposób Tajny Klub Superdziewczyn rozwiązał kolejną zagadkę.

  I...

 • Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Na scenie.
  Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Na scenie.

  Andrzejkowa wróżba sprawdza się. Emi i Flora wraz z rodzicami wyjeżdżają do Wielkiego buta czyli do Włoch. Tam poznają elokwentnego Luciano i tajemnicę pewnego teatru. Po powrocie z podróży dziewczyny zapisują się do akademii teatralnej i wraz z zespołem przygotowują spektakl Czarnoksiężnik z krainy Oz.

  W dniu ich wielkiego debiutu na scenie giną kostiumy. Premiera wisi na włosku. Sprawę tajemniczego zniknięcia...

 • Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Akcje w wakacje.
  Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Akcje w wakacje.

  Hurra! Zaczęły się wakacje! Koniec z wczesnym wstawaniem i odrabianiem lekcji! Emi, Flora, Fau i Franek wyjeżdżają na wieś do Żabiego Rogu, do babci Emi. Lato w domu nad rzeką zapowiada się wspaniale: buszowanie w ogrodzie, wyprawy na jagody, budowanie szałasu i konne przejażdżki. Mega!

  Ale Tajny Klub Superdziewczyn nie ma wakacji. W bibliotece w Żabim Rogu w tajemniczy sposób znikają książki. Ciekawe, czy to sprawka...

 • Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Źrebaki i rumaki.
  Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Źrebaki i rumaki.

  Tajny Klub Superdziewczyn otrzymuje zaszyfrowany list z Żabiego Rogu. Co się w nim kryje i kto go przysłał? Przyjaciele chcą rozwiązać tę zagadkę. Trop prowadzi do stadniny koni „Źrebaki i Rumaki”, której właścicielka być może jest czarownicą…

  Dziewczyny i Franek, nowy członek Tajnego Klubu, rozpoczynają naukę jazdy konnej i poznają mieszkańców gospodarstwa: wiecznie głodną kozę Melę,...

 • Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Śnieżny patrol.
  Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Śnieżny patrol.

  Zbliżają się ferie świąteczne. Emi i jej przyjaciele wezmą udział w szkolnym kiermaszu domowych wypieków i ozdób choinkowych. Przygotowują się także do ślubu Heli i Kostka. Niebawem wszyscy znów spotkają się w Żabim Rogu, a klacz Brava, ulubienica Tajnego Klubu, wreszcie trafi do nowego domu.

  Ale przewiezienie konia do stajni na wsi okaże się sporym wyzwaniem. Równie trudne będzie odtworzenie drzewa genealogicznego...

 • Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Poszukiwacze przygód.
  Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Poszukiwacze przygód.

  W Tajnym Klubie Superdziewczyn (i jednego Superchłopaka!) wielkie poruszenie. Przyjaciele szykują się na leśną wyprawę – rodzinny biwak w prawdziwej głuszy.

  Dołącz do Emi, Anieli, Faustyny, Flory, Franka i Lucka. Przekonaj się, do czego przydadzą im się róża wiatrów i alfabet Morse’a, co odkryją w ruinach starego zamku i czy spotkają ducha księżnej Małgorzaty?

  ...
 • Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. List w butelce.
  Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. List w butelce.

  Tajny Klub Superdziewczyn już wie jak troszczyć się o środowisko! Wszystko rozpoczyna się od ekowarsztatów, podczas których przyjaciele poznają upcykling czyli sposób na kreatywne przetwarzanie odpadów. Pani Laura przekonuje swoją rodzinę, że czas zerwać z życiem w mieście, wśród hałasu i smogu, i planuje przeprowadzkę nad morze.

  A to oznacza wyjazd Flory i rozbicie Tajnego Klubu Superdziewczyn! Niebawem cała paczka...

 • Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Hokus-Pokus.
  Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Hokus-Pokus.

  Uwaga! Ważne dla miłośników akrobacji, magii i iluzjonistów! Dołączcie do Tajnego Klubu Superdziewczyn, który bierze udział w niezwykłym Festiwalu Sztuk Ulicznych i Magii. Przyjaciele nauczą się magicznych sztuczek i niezwykłych akrobacji. Będą świadkami zdumiewających pokazów linoskoczków i zmierzą się z ryzykiem własnego zniknięcia!

  W trakcie swojej cyrkowej przygody paczka przeprowadzi nową tajną misję:...

 • Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Polarna wyprawa.
  Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Polarna wyprawa.

  Zima w górach czy w mieście? Emi i Tajny Klub Superdziewczyn marzą o dołączeniu do zagadkowej Polarnej Wyprawy. Przyjaciele zrobią wszystko, aby stać się częścią ekspedycji, która wyruszy w góry jeździć na nartach i spędzać czas z psami husky.

  Na Tajny Klub czeka mnóstwo niezwykłych przygód i sportowych atrakcji: nocleg na śniegu w tipi, jazda w prawdziwym psim zaprzęgu i pasowanie na polarników! Kolejna tajna...

ZOBACZ INNE SERIE

 • Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Dookoła świata: Kalifornia
  Dookoła świata
  Przyjaciele dzięki pomocy profesora Kaganka oraz wyjątkowemu stypendium wyruszą aż za ocean, odwiedzą Azję, a w Londynie złożą wizytę królowej. Pakujcie walizki i bierzcie kurs na przygodę! W swojej pierwszej podróży przyjaciele dotrą aż do Kalifornii w Stanach Zjednoczonych.
 • Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Wielka Księga Przygód.
  Wielkie księgi
  Trzy książki w jednym tomie! Wielka księga przygód ulubionej bohaterki dziewczynek. Emi to dziewczynka taka jak Ty. Wraz z mamą, tatą i czekoladowym labradorem mieszka w dużym mieście w domu Na Bateryjce...
 • Szkolnik Superdziewczyny 5. (2023/2024)
  Wydania edukacyjne
  Bestseller serii Emi i Tajny Klub Superdziewczyn - Szkolnik Superdziewczyny powraca w edycji 2023/2024! Oto niezwykły szkolnik dla superdziewczyn – wyjątkowy i jedyny tego typu planer i organizer do samodzielnego wypełniania! Idealny na początek szkoły. Planer będzie z Fanką na co dzień, w domu i w szkole, i w czasie wakacji. Dzięki niemu można ogarnąć prawie
 • Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Psy czy Koty? Komiks i opowiadania.
  Wydania specjalne
  Pierwszy Tom nowego cyklu: Komiks i opowiadania z serii Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Tajny Klub Superdziewczyn wraca nad morze. Na ekipę czekają same atrakcje - plaża, woda i mnóstwo swobody! Gwoździem programu są jednak urodziny Emi i wielka niespodzianka, którą szykują jej najbliżsi – urodzinowa impreza!