Zestaw książka i gra

Gra Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Poszukiwacze przygód.

Gra Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Poszukiwacze przygód.

Wyjątkowy pakiet dla przyjaciół Emi oraz dla wszystkich, którzy kochają przygody!

W zestawie: najnowsza książka z serii Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Poszukiwacze przygód (tom 7) oraz wspaniała gra planszowa dla całej rodziny!
Emi i jej przyjaciele z Tajnego Klubu wyruszają w nową misję: podczas rodzinnego biwaku muszą dotrzeć do ruin zamku, by odszukać w nich legendarny skarb.

Rozbij obozowisko i ruszaj na wyprawę. Przepraw się przez rzekę, pokonaj bagna, zdobądź się na odwagę, aby wziąć udział w nocnej ekspedycji i znajdź skarb.
Dołącz do poszukiwaczy przygód i spróbuj swoich sił w grze planszowej, w której stawką jest jak najszybszy powrót z fortuną do Tajnej Bazy!

_WIELKAKSIĘGA_1_Emi_WielkaKsiegaPrzygod
20210413_202847

KUP TERAZ

logo empik biale
wilga_biale 2

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/server117275/ftp/emi_www/wp-content/themes/html5blank-stable/template-parts/single-ksiazki/book-modal.php on line 26

koniec fragmentu


zapraszamy do zakupu książki

ZOBACZ INNE KSIĄŻKI

Z TEJ SERII

 • Gra Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Poszukiwacze przygód.
 • Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Idą święta.
  Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Idą święta.

  Kochacie magię świąt? Emi i Tajny Klub Superdziewczyn także! Nikt chyba jednak nie przepada za szaloną przedświąteczną gorączką…

  Jeśli najchętniej przespalibyście żmudne przygotowania i obudzilibyście się w świąteczny poranek, aby rozpakować prezenty spod choinki dołączcie do Tajnego Klubu Superdziewczyn! Paczka ogłasza nową tajną misję – „ŚWIĘTA NA LUZIE” bez wielkich zakupów oraz porządków i tylko...

 • Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Psy czy Koty? Komiks i opowiadania.
  Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Psy czy Koty? Komiks i opowiadania.

  Pierwszy Tom nowego cyklu: Komiks i opowiadania z serii Emi i Tajny Klub Superdziewczyn.

  Tajny Klub Superdziewczyn wraca nad morze. Na ekipę czekają same atrakcje – plaża, woda i mnóstwo swobody! Gwoździem programu są jednak urodziny Emi i wielka niespodzianka, którą szykują jej najbliżsi – urodzinowa impreza!

  Ale Emi ma tylko jedno życzenie: od dawna marzy o własnym psie! Niestety musi się zadowolić wielką...

 • Tajny dziennik
  Tajny dziennik

  Każdy z członków Tajnego Klubu Superdziewczyn posiada swój tajny dziennik! To właśnie w nim znajdują się dane na temat tajnych misji i sekretów paczki przyjaciół.
  Teraz także fanki Emi i Tajnego Klubu Superdziewczyn mogą mieć własny i umieszczać w nim poufne informacje!

  Tylko w nim: zapisuj sekrety i pomysły, wklejaj zdjęcia i pamiątki, notuj ważne sprawy, projektuj modę, planuj wakacje i ferie, opisuj zabawne...

ZOBACZ INNE SERIE

 • Emi i Tajny Klub Superdziewczyn
  Seria główna
  Emi to dziewczynka taka jak Ty! Wraz z mamą, tatą i labradorem Czekoladą mieszka w dużym mieście w domu Na Bateryjce. Emi ma zwariowanych przyjaciół: Anielę, która nie cierpi księżniczek, muzykalną Faustynę, Franka-mądralę, czarującego Lucka i wielu innych. Pewnego dnia dziewczyny zakładają tajny klub. Jego motto brzmi:   NIGDY WIĘCEJ NUDY!
 • Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Dookoła świata: Kalifornia
  Dookoła świata
  Przyjaciele dzięki pomocy profesora Kaganka oraz wyjątkowemu stypendium wyruszą aż za ocean, odwiedzą Azję, a w Londynie złożą wizytę królowej. Pakujcie walizki i bierzcie kurs na przygodę! W swojej pierwszej podróży przyjaciele dotrą aż do Kalifornii w Stanach Zjednoczonych.
 • Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Wielka Księga Przygód.
  Wielkie księgi
  Trzy książki w jednym tomie! Wielka księga przygód ulubionej bohaterki dziewczynek. Emi to dziewczynka taka jak Ty. Wraz z mamą, tatą i czekoladowym labradorem mieszka w dużym mieście w domu Na Bateryjce...
 • Szkolnik Superdziewczyny 2.
  Wydania edukacyjne
  To już druga i odświeżona edycja NIEZWYKŁEGO szkolnika – planera TYLKO DLA SUPERDZIEWCZYN! Planer będzie z Tobą na co dzień, w domu i w szkole, i w czasie wakacji.